Dorty Brno

O mě:

S pečením a přípravou studené kuchyně mám již 20let zkušeností a je to můj vášnivý koníček. Má rodina, přátelé a známí se na mě často obracejí, protože ví, jakou kvalitu ode mě dostanou. Vždy se snažím vyhovět na 100% a splnit představy, a to nejen po stránce chuťové, ale i vizuální.

 

 Vyrábím z klasických surovin – mouka, celozrnná mouka, domácí vejce, vlašské ořechy, lískové ořechy, máslo, atd., nepoužívám žádné náhražky pokud si to dotyčný vyloženě nepřeje. Dle domluvy ráda vyrobím dort i z méně tradičních surovin, např. arašídový dort atp.

Peču dorty a zákusky ke všem možným příležitostem, např. svatba, promoce, narozeniny, kvalitní a krásné cukroví na vánoce, na svatby, řezy, rolády, mini zákusky, svatební koláčky atd. Umím ale i slané dobroty v podobě dortů, obložených mís, jednohubek, chlebíčků a to vše z kvalitních surovin.

 

Používám korpusy: vanilkový, čokoládový, ořechový, kokosový, punčový, pudinkový, red velvet. Krémy vanilkové, čokoládové, kávové, karamelové, kokosové, ořechové, tvarohové, JOVO krém s čerstvým ovocem, a jiné…

 

 Nabízím tisk na jedlý papír/fondánový list  – dorty zdobené jedlým papírem jsou velmi populární a proto jsem se rozhodla pořídit vlastní speciální tiskárnu na jedlý papír, abych nebyla závislá na externích dodavatelích. Více zde. 

 

Seznam potravinových alergenů, které se mohou nacházet v mých výrobcích, a které podléhají legislativnímu označování dle směrnice 1169/EU.
1)  Obiloviny
3) Vejce a výrobky z nich 
5) Arašidy 
6) Sojové boby 
7)  Mléko a výrobky z něj 
8)  Skořápkové plody a výrobky z něj