Dorty Brno

O mě:

Již mnohokrát v minulosti jsem si říkala, proč nenabídnout dobroty z domácí kuchyně, které rychle vymizely z našich obchodů a cukráren. S pečením a přípravou studené kuchyně mám již 20let zkušeností, a z mého vášnivého koníčku se před časem stala práce na plný úvazek. Mám stovky spokojených zákazníků, kteří se velmi rádi vracejí, protože ví, jakou kvalitu ode mě dostanou. Vždy se snažím zákazníkovi vyhovět na 100% a splnit jeho představy, a to nejen po stránce chuťové a vizuální, ale i cenové.

Upeču dorty a zákusky v Brně k jakékoliv příležitosti, např. svatba, promoce, narozeniny, kvalitní a krásné cukroví na vánoce, na svatby, řezy, rolády, mini zákusky, svatební koláčky atd. Připravím Vám ale i slané dobroty v podobě dortů, obložených mís, jednohubek, chlebíčků a to vše z kvalitních surovin. Mohu nabídnou vše i v bio kvalitě.

 

Sladké dorty mohu nabídnout již od 490Kč za 1kg, vánoční cukroví 1Kg 620Kč, zdobené svatební cukroví 690Kč, roláda nebo řez od 320Kč, chlebíček dle surovin již od 20 Kč, maxi chlebíček od 34 Kč. Vyrábím jak mini zákusky tak i velké zákusky, mini zákusky od 15,- za kus např. věnečky, likérové špičky, ovocné košíčky, klasický zákusek od 22,- za ks. Svatební koláčky dělám máčené v rumu a to tvarohové, makové, povidlové, ořechové a dvouctihodné, cena je dle náplně 5,50 až 7,- za kus.  Vždy záleží jen na Vašem přání a následné domluvě. Nebojte se mě kontaktovat na telefonu 603 374 122.

 

 Vyrábím z klasických surovin – mouka, celozrnná mouka, domácí vejce, vlašské ořechy, lískové ořechy, máslo, atd., nepoužívám žádné náhražky pokud si to zákazník vyloženě nepřeje. Dle domluvy se zákazníkem ráda vyrobím dort i z méně tradičních surovin, např. arašídový dort atp.

 

Mohu nabídnout tyto korpusy: vanilkový, čokoládový, ořechový, kokosový, punčový, pudinkový, red velvet. Krémy vanilkové, čokoládové, kávové, karamelové, kokosové, ořechové, tvarohové, JOVO krém s čerstvým ovocem, a jiné…

 

Po domluvě větší  objednávky požaduji  zálohu 30% z celkové objednávky. Záloha je při zrušení objednávky v době 3 týdny a méně před termínem již nevratná.

 

Seznam potravinových alergenů, které se mohou nacházet v mých výrobcích, a které podléhají legislativnímu označování dle směrnice 1169/EU.
1)  Obiloviny
3) Vejce a výrobky z nich 
5) Arašidy 
6) Sojové boby 
7)  Mléko a výrobky z něj 
8)  Skořápkové plody a výrobky z něj