Dorty Brno

O mě:

Již mnohokrát v minulosti jsem si říkala, proč nenabídnout dobroty z domácí kuchyně, které rychle vymizely z našich obchodů a cukráren. S pečením a přípravou studené kuchyně mám již 20let zkušeností, a z mého vášnivého koníčku se před časem stala práce na plný úvazek. Mám stovky spokojených zákazníků, kteří se velmi rádi vracejí, protože ví, jakou kvalitu ode mě dostanou. Vždy se snažím zákazníkovi vyhovět na 100% a splnit jeho představy, a to nejen po stránce chuťové a vizuální, ale i cenové.

Upeču dorty a zákusky v Brně k jakékoliv příležitosti, např. svatba, promoce, narozeniny, kvalitní a krásné cukroví na vánoce, na svatby, řezy, rolády, mini zákusky, svatební koláčky atd. Připravím Vám ale i slané dobroty v podobě dortů, obložených mís, jednohubek, chlebíčků a to vše z kvalitních surovin. Mohu nabídnou vše i v bio kvalitě.

 

Sladké dorty mohu nabídnout již od 420Kč za 1Kg, vánoční cukroví 1Kg 490Kč, zdobené svatební cukroví 520Kč, roláda nebo řez od 280Kč, chlebíček dle surovin již od 17Kč, maxi chlebíček od 24Kč. Zákusky: např. trubička 12Kč, věneček 12Kč, větrník 15Kč, mini zákusky (např. likérová špička) od 10Kč, svatební koláčky kus od 4,8Kč. Vždy záleží jen na Vašem přání a následné domluvě. Nebojte se mě kontaktovat na telefonu 603 374 122.

 

 Vyrábím z klasických surovin – mouka, celozrnná mouka, domácí vejce, vlašské ořechy, lískové ořechy, máslo, atd., nepoužívám žádné náhražky pokud si to zákazník vyloženě nepřeje. Dle domluvy se zákazníkem ráda vyrobím dort i z méně tradičních surovin, např. arašídový dort atp.

 

Mohu nabídnout tyto korpusy: vanilkový, čokoládový, ořechový, kokosový, punčový, pudinkový, red velvet. Krémy vanilkové, čokoládové, kávové, karamelové, kokosové, ořechové, tvarohové, JOVO krém s čerstvým ovocem, a jiné…

 

Po domluvě větší  objednávky požaduji  zálohu 30% z celkové objednávky. Záloha je při zrušení objednávky v době 3 týdny a méně před termínem již nevratná.

 

Seznam potravinových alergenů, které se mohou nacházet v mých výrobcích, a které podléhají legislativnímu označování dle směrnice 1169/EU.
1)  Obiloviny
3) Vejce a výrobky z nich 
5) Arašidy 
6) Sojové boby 
7)  Mléko a výrobky z něj 
8)  Skořápkové plody a výrobky z něj